Ефективність репетиторства через скайп

У світі понад 500 мільйонів людей використовують скайп для обміну інформацією, для спілкування і для дистанційної освіти. Згідно зі статистикою, зібраною Harris Interactive, більше 80% американців вивчають іноземні мови через Skype. А от компанія Gemius з'ясувала, що в Європі приблизно 30% осіб вивчають іноземні мови з репетиторами.

Про що це говорить? Про те, що навчання з репетиторами через скайп відрізняється ефективністю. Це пов'язано з тим , що Skype - це програма, за яку не потрібно платити. Її дуже просто завантажити і встановити на комп'ютері. Потрібно додати, що в багатьох країнах саме цю програму використовують у великих компаніях для корпоративного спілкування, для організації конференцій і навчання персоналу.

До того ж скайп надає зручні функції для репетиторів і для учнів. Адже крім безкоштовних відеодзвінків, повідомлень , можливості демонстрації робочого столу, передачі різних файлів, ця програма дозволяє організувати групове навчання і проводити цілі відеоконференції і семінари, організовувати багатокористувацькі чати.

Більш того, всі потрібні матеріали для уроків можна також отримувати через скайп. А за наявності хороших навушників можна не тільки добре розчути інтонації репетитора (якщо мова йде про вивчення іноземної мови), але і прорепетирувати вимова необхідну кількість разів.

Завдяки цій програмі, можна знайти репетитора не тільки у своєму місті, а й, на приклад, в США чи в Європі, перебуваючи при цьому в Києві.

Є ще кілька причин, щоб займатися з репетитором дистанційно. Це особливо оцінять батьки. Так, займатися з репетитором по скайпу дитина може тоді, коли він або вона:

- хворий і не може відвідувати школу,
- часто пропускає заняття через хвороби і відстає за програмою,
- не встигає за темпом вивчення програми в школі з учителем,
- має бажання займатися з деяких предметів більш інтенсивно.

До того ж коли дитина займається з репетитором по скайпу вдома, батьки можуть бути присутніми на занятті. Це дозволяє оцінити методику викладання, звернути увагу на проблеми дитини, отримати додаткові рекомендації і простежити за тим, щоб дитина не пропустила заняття по необ'єктивним причин.

Цей вид дистанційного навчання гарний і тим, що звільняє викладача і дитину від необхідності ходити один до одного додому. Це вкрай істотно в зимову пору року або тоді, коли заняття відбуваються далеке від будинку.