Часті запитання

Абітурієнту досить нелегко зорієнтуватися в різноманітті навчальних закладів, формах навчання, пропонованих програмах та спеціальностях. Проблема вибору залишається актуальною для багатьох.

 

Цікаве питання, як зробити підготовку до іспитів максимально ефективною і здати довгоочікувану сесію на всі п'ятірки.

 

Пропонуємо Вашій увазі 10 корисних кроків, які допоможуть Вам при виборі професії та вступі в один з вищих навчальних закладів України.

 

З якою метою отримують другу вищу освіту? За якими спеціальностями? Чи існують вікові обмеження? Скільки часу може знадобитися на навчання? Яка форма навчання? Чи важлива перша спеціальність? Чи можна вчитися за індивідуальною програмою?

 

Для навчання в Україні потрібні наступні документи ...

 

Міграційна карта - це документ, який свідчить, що студент перетнув кордон України легально.

 

Вибрати майбутню спеціальність - заняття відповідальне. Зробивши неправильний вибір, можна не тільки втратити 5 років в навчанні, але і зіпсувати собі життя. Тільки уявіть собі, що Вам кожен день потрібно буде ходити на нецікаву роботу і займатися нелюбою справою. Тому вибір вищого навчального закладу - це дуже важливий момент у Вашому житті.

 

Для в'їзду в Україну більшості іноземних громадян слід отримати візу. Всі іноземці в'їжджають і виїжджають із України через пункти пропуску на державному кордоні за закордонними паспортами і за наявності візи, якщо інший порядок в'їзду не встановлено законодавством України.

 

Виїзна віза – це спеціальний документ, необхідний для виїзду з країни. Як правило, вона видається іноземцю, якщо у нього немає іншої чинної для цього візи.

 

Україна має діючі угоди з Киргизією, Російською Федерацією, Узбекистаном, Вірменією, Азербайджаном, Молдовою, Білоруссю, Грузією, Казахстаном, Таджикистаном та Ізраїлем про вільне пересування громадян країн – учасників цих угод без необхідності отримання віз.