Визнання дипломів

Процедура визнання регулюється виключно внутрішнім законодавством країни, в якій Ви плануєте продовжувати навчання або почати професійну діяльність.

 

З українським диплом Ви зможете почати професійну діяльність або продовжити навчання в будь-якій країні світу. Україна разом з іншими державами працює над спрощенням процедури визнання документів про освіту.

 

З українським дипломом Ви зможете почати професійну діяльність або продовжити навчання в будь-якій країні світу. Україна разом з іншими державами працює над спрощенням процедури визнання документів про освіту. Країна є членом Гаазької конвенції про спрощену процедуру легалізації документів, а також Лісабонської конвенції про визнання кваліфікацій вищої освіти у Європейському регіоні.

 

Тепер студентам, що отримали дипломи інженера або лікаря в Україні, легше працевлаштуватися в Німеччині за фахом.

 

З українським дипломом Ви зможете займатися професійною діяльністю або ж продовжувати Ваше навчання в будь-якій країні світу.

 

У травні 2012 року в Посольстві України в Державі Ізраїль відбулася зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Сулими з головою Комісії освіти, культури і спорту Ізраїлю Алексом Міллером.

 

У липні 2012 року відбулася зустріч першого заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгена Сулими з аташе з університетського та наукового співробітництва Посольства Франції в Україні Гійомом Коліном.