Чому Україна

Не так давно Україні виповнилося 20 років. За ці 20 років країна багато чого досягла і з 1991 року у нас є безліч заслуг.

 

8 червня 2012 Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник повідомив, що Державне замовлення на підготовку фахівців науково-педагогічних, робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів (післядипломна освіта) у 2012 році став найбільшим за роки незалежності України . Заява була зроблена під час розгляду питань до уряду у Верховній Раді України.

 

Міністр науки і освіти, молоді та спорту України Дмитро Табачник під час прямойго ефіру повідомив, що в 2012 році був виданий наказ Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України, згідно з яким всі вищі навчальні заклади України тепер зобов'язані видавати випускникам додаток до диплома європейського зразка.

 

Щороку до вищих навчальних закладів України приїжджають вчитися все більше іноземних студентів. Згідно з даними Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, щорічний приріст іноземних студентів становить 10%, а в цілому в українських ВУЗах навчається близько 48 тисяч студентів з інших країн.

 

Закон України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» передбачає, що іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, а також ті іноземці, яким надано статус біженця в Україні, користуються медичною допомогою нарівні з її громадянами. Інші іноземці та особи без громадянства отримують медичну допомогу в порядку, який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.11 р., № 667.

 

Щороку у вищих навчальних закладах України зростає кількість іноземних студентів. Наша країна завжди була гостинною, з теплим і добрим ставленням до іноземців. Тим, хто шукає якісну та доступну освіту за кордоном, можна сміливо рекомендувати навчання в Україні.

 

Цілком можливо, що під час вступної кампанії 2013 абітурієнти подаватимуть заяви до вищих навчальних закладів тільки в електронному вигляді. Про це заявив міністр освіти України Дмитро Табачник. Нагадаємо, що під час вступної кампанії 2012 року електронною системою для подачі заяв до ВНЗ скористалися понад 67 тисяч абітурієнтів із загальної кількості абітурієнтів - 620 тисяч.

 

17вересня 1997 Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову № 1021 «Про вдосконалення Порядку надання медичної допомоги іноземним громадянам, які тимчасово перебувають на території України».

 

Україна подарувала світу багато особистостей, які стали відомими в різних галузях науки, культури, мистецтва та спорту. Причому це не тільки люди, що живуть у наш час, а й ті, про яких ми знаємо за історичними документами. Давайте ж згадаємо імена видатних особистостей, які здобули освіту в навчальних закладах України.