Туристичні регіони

Якщо Ви вирішили вивчити країну, подорожуючи, запасіться часом, терпінням і вперед!

 

 

Чернівці, засновані у ХІІ столітті, належать до найстаріших міст України. Історично склалося так, що саме Чернівці були і залишаються зразком надзвичайної толерантності та мирного співіснування різних культур і народів, що здавна населяли його: українців, румунів, євреїв, німців, поляків, а пізніше – росіян.

 

Сучасна Одеса – найбільший в Україні морський порт, розташований на берегах Чорного моря. Місто є важливим історичним, культурним та індустріальним центром країни. М’який клімат, чудові піщані пляжі та історико-архітектурне оздоблення, створили неповторний образ Одеси, яку справедливо називають південною перлиною біля моря.

 

Перше, що впадає в око, коли в’їжджаєш з Київського шосе до Чернігова, – це золотоверхі храми на високому пагорбі. Це Болдині гори – візитівка Чернігова. Майже 14 століть історії налічує одне з найславетніших міст України.

 

Якщо перетнути словацько-український кордон і їхати автошляхом Ужгород – Рахів на узбережжі ріки Тиса, Ви побачите знак, на якому викарбувано слова “Постійне, точне, одвічне місце. Центр Європи, визначений дуже точно за допомогою спеціального приладу, створеного в Австрії та Угорщині, зі шкалою меридіанів та паралелей. Рік 1887. ”Карпатський регіон є одним із найпривабливіших куточків України для туристів. Карпатські гори з їхніми могутніми смерековими та буковими лісами, стрімкими ріками, іскристими водоспадами, прозорими озерами, мальовничими полонинами, колоритними містами і селами здавна зачаровують своїх гостей.

 

Якщо Ви налаштовані відпочити на морському узбережжі – приїздіть до Криму. Це півострів на півдні України. Він омивається водами двох морів Чорного і Азовського. Крим відомий європейцям ще з античних часів. Напевно, Ви знаєте древньогрецькі міфи про Золоте руно та Іфігенію. Вони пов’язані саме з берегами Тавриди, так у Древні часи називали Крим.

 

Менш ніж за годину літаком з Варшави чи Києва Ви легко потрапите до Львова – міста Лева, котре відкриє Вам західні ворота в Україну. Місто має відмінну мережу повітряного сполучення із багатьма країнами світу, тож дістатися і відкрити для себе українську архітектурну скарбницю буде досить просто і зручно, де б Ви не знаходились. Львів часто називають ”Маленьким Парижем” чи “Українським П’ємонтом”.

 

Столиця України, Київ, є одним із найстаровинніших міст у Європі. Вже понад 1500 років стоїть він на крутих берегах Дніпра. За давньою легендою, Київ заснували три брати: Кий, Щек і Хорив, та їх сестра Либідь, а свою назву місто отримало за ім’ям найстаршого брата Кия. Колиска Східного православ’я, Київ, є святим місцем для багатьох прочан як з України, так і з-за кордону, котрі приїздять молитися до Київських величних старовинних храмів і золотоверхих монастирів.