ВНЗ запрошують

В Україні завершилася вступна кампанія 2013 року. Вже зараз можна говорити про перші її особливостях.

 

Кабінет Міністрів України опублікував свіжу статистику за заявками на вступ до українських ВНЗ. Станом на 3-е липня 2013 таких заявок налічувалося 151 700.

 

Міністерство освіти і науки України опублікувало загальні положення, що стосуються навчання у країні іноземних громадян.

 

У зв'язку з початком вступної кампанії в 2013 році Міністерство освіти і науки України сформувало свій власний рейтинг ВНЗ. Окрім критеріїв, що використовуютсья різними виданнями, рейтинг МОН України абсолютно точно показує ставлення абітурієнтів до ВНЗ, а не думку осіб, непричетних до навчання і освіти.

 

Три українські університети, а саме: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Донецький національний університет та Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" увійшли до світового рейтингу вищих навчальних закладів QS World University Rankings 2012/13.

 

У світовому і європейському освітньому просторі рейтингові системи отримали широке розповсюдження і застосування в різних сферах економічного, соціального, а також політичної діяльності.

 

Іноземні громадяни, які бажають отримати освіту в Україні, повинні приїжджати на навчання за запрошенням ВНЗ.

 

Метою проекту «Топ-200 Україна» є надання достовірної, а головне - об'єктивної інформації про якість пропонованих освітніх послуг вищими навчальними закладами України. Система за своїми принципами близька до міжнародних аналогів та дає можливість, по-перше, порівнювати між собою ВУЗи різних профілів, а по-друге, - зіставляти їх з вищими навчальними закладами інших країн.

 

Загальні правила, положення та рекомендації для проживання студентів у гуртожитках ВНЗ. Дані правила є узагальненими і можуть відрізнятися в залежності від ВНЗ та його розпорядку.

 

Багато десятиліть Україна приймає на навчання студентів з інших країн. Починаючи з 1946 року, українські вищі навчальні заклади підготували близько 250 тисяч спеціалістів із понад 160 країн. Отримати вищу освіту в Україні, як і раніше, приїжджають абітурієнти з багатьох держав, і щороку кількість бажаючих збільшується.