Україна запрошує

Якщо Ви вирішили вивчити країну, подорожуючи, запасіться часом, терпінням і вперед!

 

Немов міст між Заходом і Сходом, Україна географічно розташована у самому центрі Європи. Тут переплели свої корені українці, росіяни, білоруси, поляки, румуни, кримські татари, та інші народності. Україна багата подіями бурхливої тисячолітньої історії.

 

 

Чернівці, засновані у ХІІ столітті, належать до найстаріших міст України. Історично склалося так, що саме Чернівці були і залишаються зразком надзвичайної толерантності та мирного співіснування різних культур і народів, що здавна населяли його: українців, румунів, євреїв, німців, поляків, а пізніше – росіян.

 

Скільки існує людство? Це питання непокоїть істориків та археологів. Будь-якій освіченій людині хоч раз у житті було цікаво запитати себе. Археологічні знахідки вказують на різний вік Людини розумної. Проте історична наука, розповідаючи про "свідому" історію людства, звикла апелювати до письмових джерел, залишених нашими пращурами тисячоліття тому.

 

Сучасна Одеса – найбільший в Україні морський порт, розташований на берегах Чорного моря. Місто є важливим історичним, культурним та індустріальним центром країни. М’який клімат, чудові піщані пляжі та історико-архітектурне оздоблення, створили неповторний образ Одеси, яку справедливо називають південною перлиною біля моря.

 

За 470 км на схід від Києва розташоване друге за величиною місто України – Харків. Самі господарі люблять нагадувати гостям, що це – перша столиця України. Дійсно, у складний період української історії, у 1917–1934 роках, місто було столицею Української РСР. Але і до сьогодні Харків не втратив свого економічного і наукового потенціалу. Місто – великий промисловий центр, але водночас дуже цікаве й привітне для туристів.

 

Історія столиці найпотужнішого в Україні промислового регіону – Донбасу, розпочалася з ковальні. Далекого 1869 року британський підприємець Джон Джеймс Юз серед дикого степу побудував ковальню, яка стала першим цехом могутнього металургійного заводу, а згодом – розвинутого мегаполісу. Пам’ятник на честь «батька міста» сьогодні прикрашає одну з найпрекрасніших вулиць мегаполісу. Нинішній Донецьк – це великий промисловий, культурно-просвітницький і освітній центр.

 

За 479 км від столиці Києва, у південно-східному напрямі, вниз за течією Дніпра, розташований третій за величиною український мегаполіс – Дніпропетровськ. Колись він носив назву Катеринослав на честь російської імператриці Катерини ІІ. Це була її ідея заснувати тут “Південну пальміру” Російської імперії у далекому 1776 році. Самі ж мешканці любовно називають своє місто – Дніпро, так само, як і назва річки, на обох берегах якої воно розташувалося, як і столичний Київ.

 

Ви побували у столиці Києві і вважаєте, що вже все знаєте про Україну? А ось і ні. Сприйняти і зрозуміти цю країну по-справжньому можна лише побувавши в її західній “секретній столиці” – Львові.

Всього година літаком з Відня чи Берліна - і Ви вже у "місті лева". Тут ця благородна тварина у пошані. І першими, хто зустріне Вас у Львові, будуть скульптури сотень кам’яних левів.

 

Сучасна Одеса – найбільший в Україні морський порт, що розташувався на берегах Чорного моря. Місто є важливим історичним, культурним та індустріальним центром країни. М’який клімат, чудові піщані пляжі та історико-архітектурне оздоблення створили неповторний образ Одеси, яку справедливо називають південною перлиною біля моря.