Події

В рамках освітнього проекту "Education in Ukraine" 13 листопада відбулася прес-конференція в Баку, присвячена запуску молодіжного телешоу «Місія Студент. Хто хоче вчитися в Україні?», в якому беруть участь учні 10-11 класів різних азербайджанських шкіл.

 

Баку, 13 листопада 2012 р.: відбулася прес-конференція, присвячена перспективам співпраці Азербайджану та України у сфері освіти. Учасники розповіли про можливості та переваги вищої освіти в Україні студентів та презентували вищі навчальні заклади України.

 

У даному розділі представлений план міжнародних наукових конференцій, які проводитимуться у 2012 році на території України.

 

До закінчення 2012 року залишається зовсім небагато часу, але і за цей період в Києві і інших містах України пройде кілька цікавих студентських конференцій, які заслуговують уваги. Конференції будуть присвячені найрізноманітнішим питанням з різних наукових галузей, які цікаві в першу чергу студентам і молодим фахівцям. Пропонуємо Вашій увазі план проведення студентських конференцій.

 

15 листопада 2012, Астана: відбулася прес-конференція, присвячена перспективам співпраці Казахстану і України у сфері освіти. Учасники розповіли про можливості та переваги вищої освіти в Україні студентів та презентували вищі навчальні заклади України.

 

Сьогодні на території київського телецентру стартували зйомки нового телевізійного освітнього проекту для ринків Азербайджану та Казахстану - «Місія Cтудент - Хто хоче вчитися в Україні?» ("Məqsəd Tələbə - Kim Ukraynada təhsil almaq istəyir?" (аз.), «Міс Студент - Украінада оқиғиңиз келе ме? »(каз.).

 

20-21 жовтня у Пекіні (Китай) було представлено експозицію «Освіта в Україні» (Education in Ukraine) у рамках міжнародної виставки CHINA EDUCATION EXPO 2012, яка проводилась за підтримки Міністерства Освіти КНР.

 

23 вересня 2012 р. в рамках Міжнародної Освітньої Виставки «А2 FallKazakhstanFair», організованої за підтримки Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан, відбулася презентація проекту «Система освіти України».