Топ-спеціальності

Спланувати висадку Людини на Марс. Збудувати найвищу та найміцнішу будівлю в світі, винайти вічний двигун. Нарешті створити штучний інтелект. Фантастика? Вчені прогнозують, що у найближчі тридцять–сорок років науку очікує небачений досі стрибок. І для всіх, хто планує брати у цьому стрімкому розвитку безпосередню участь дуже важливо вже сьогодні обрати фах і місце навчання. Для молодих і талановитих техніків немає нічого неможливого.

 

Давати надію. Рятувати людські життя. Долати складні хвороби та епідемії. В усі часи, у всіх народів професія лікаря була і залишається дуже шанованою, але водночас дуже відповідальною. Саме тому і досі дуже шануються медичні фахівці, які вчилися за кордоном. Адже це означає, що лікар володіє не лише медичними досягненнями своєї країни, а й привносить знання, практику, перспективні розробки науковців інших країн.

 

Фахівці, які вміють управляти фінансовими ризиками, спрогнозувати зміни на ринках, а також вивести бізнес із кризи, -- необхідні кожній країні і кожній компанії. У сучасному світі професія економіста є однією з найбільш затребуваних. Великі корпорації та міжнародні компанії, фабрики, заводи, торгівельні мережі, урядові установи, телеканали та всесвітньо відомі будинки мод – усі потребують професійних економістів. Саме вони тримають руку на пульсі життя, без них неможливо укласти жодної важливої угоди.

 

Хочете стати політиком? Всесвітньовідомим правозахисником чи дипломатом? Ви бажаєте побачити весь світ і вільно володіти іноземними мовами? Тоді Ваш шлях – гуманітарна освіта. За статистикою, в усьому світі більшість парламентарів, урядовців та навіть президентів мають саме гуманітарну освіту. Філософи, мислителі, літератори та музиканти цінувалися в усі епохи, у будь-якому суспільстві. Багато майбутніх юристів, журналістів, перекладачів і соціологів обирають навчання в Україні.