На навчання в Україну

Більшість студентів, які мають вищу освіту, володіють саме освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст». Найчастіше навчання за даною програмою займає рік-півтора і ведеться на базі вже отриманого диплому рівня «бакалавр».

 

На даний момент вища школа України налічує більше 966 навчальних закладів I-IV рівнів акредитації. З них 670 - це училища, технікуми, коледжі, академії і інститути, і 339 - університети. 82 українських ВНЗ мають статус національних.

 

Не так давно Україні виповнилося 20 років. За ці 20 років країна багато чого досягла і з 1991 року у нас є безліч заслуг.

 

У світі понад 500 мільйонів людей використовують скайп для обміну інформацією, для спілкування і для дистанційної освіти. Згідно зі статистикою, зібраною Harris Interactive, більше 80% американців вивчають іноземні мови через Skype. А от компанія Gemius з'ясувала, що в Європі приблизно 30% осіб вивчають іноземні мови з репетиторами.

 

10 простих порад, як отримати заповітний студентський квиток, уникнувши зайвих хвилювань, істотних грошових і часових втрат.

 

В Україні завершилася вступна кампанія 2013 року. Вже зараз можна говорити про перші її особливостях.

 

Кабінет Міністрів України опублікував свіжу статистику за заявками на вступ до українських ВНЗ. Станом на 3-е липня 2013 таких заявок налічувалося 151 700.

 

Міністерство освіти і науки України опублікувало загальні положення, що стосуються навчання у країні іноземних громадян.

 

Процедура визнання регулюється виключно внутрішнім законодавством країни, в якій Ви плануєте продовжувати навчання або почати професійну діяльність.

 

Навчання на бакалавра триває не більше 4-х років на стаціонарній формі навчання і не більше 5-ти років - на заочній. Диплом бакалавра вважається базовою вищою освітою.