Як вступити до ВНЗ

У світі понад 500 мільйонів людей використовують скайп для обміну інформацією, для спілкування і для дистанційної освіти. Згідно зі статистикою, зібраною Harris Interactive, більше 80% американців вивчають іноземні мови через Skype. А от компанія Gemius з'ясувала, що в Європі приблизно 30% осіб вивчають іноземні мови з репетиторами.

 

10 простих порад, як отримати заповітний студентський квиток, уникнувши зайвих хвилювань, істотних грошових і часових втрат.

 

Іспит - час проявити свої навички та здібності по максимуму. Важлива тут будь-яка дрібниця, і навіть те, яким по рахунку Ви збираєтеся йти відповідати.

 

Іспити доводиться здавати хоч і не часто, але регулярно, і це завжди трудомісткий і досить хвилюючий процес. Як же правильно організувати свій навчальний час - питання, на яке знають відповідь лише одиниці. Давайте спробуємо на нього відповісти.

 

Запрошення на навчання є офіційним документом, який готується департаментом паспортно-візових послуг України.

 

Результатом здобуття вищої освіти повинно, безсумнівно, бути гарантоване працевлаштування після закінчення ВНЗ. Саме цей критерій є головним для більшості студентів і абітурієнтів.

 

Відповідно до українського законодавства, вступити до вищого навчального закладу України можуть громадяни інших країн та особи без громадянства, якщо обраний ВНЗ надає такі освітні послуги. При цьому не має обмежень, пов'язаних з країною проживання, з політичними або релігійними переконаннями, за ознаками статі, раси, мови, етнічного або соціального походження тощо.

Прийом іноземців на навчання здійснюється на основі міжнародних угод України, загальнодержавних програм та договорів, укладених вищими навчальними закладами з юридичними та фізичними особами. Щоб приймати на навчання іноземців, український ВНЗ повинен мати дозвіл – ліцензію на надання відповідних освітніх послуг.