Іспити у ВУЗі - першим або останнім

Іспит - час проявити свої навички та здібності по максимуму. Важлива тут будь-яка дрібниця, і навіть те, яким по рахунку Ви збираєтеся йти відповідати.

Якщо Ви впевнені у своїх знаннях, можете йти відповідати першими або третім. Звичайно, першому, можливо, буде надана деяка поблажливість як самому сміливому. Відповіді наступних абітурієнтів будуть оцінюватися дуже прискіпливо і неодмінно порівнюватися з попередніми.

Якщо Ви активні, товариські, без труднощів включаєтеся в роботу, легко йдете на контакт, а незнайома обстановка Вас бадьорить, і з самого ранку Ви відчуваєте прилив сил, підвищену розумову працездатність - можете сміливо йти в числі перших.

Якщо ж Ви серед тих, хто нелегко освоюється в новій обстановці, вміє зосереджено працювати, а раптові труднощі у Вас викликають прагнення до перемоги, заходьте в аудиторію ближче до середини іспиту.

У числі останніх на іспит зазвичай йдуть ті, хто напередодні так і не зміг змусити себе відірватися від підручників і заснув тільки під ранок. Хоча відомо, що ефективність «зубріння» у ніч перед іспитом дуже мала. І навіть якщо Ви проспали майже весь іспит, це не означає, що на нього не варто йти взагалі: не відмовляйтеся від свого шансу на перемогу.

І пам'ятайте, у тих, хто впевнений у собі, більше шансів на успіх у всьому і завжди!