Київ

Старовинний центр слов’янської культури, "мати міст руських", величавий, золотоверхий, місто садів – як тільки не називали Київ. Та жоден з цих епітетів не може вповні охарактеризувати древнє місто, що розташувалось на берегах Дніпра.

За легендою, Київ заснував князь племені полян на ім’я Кий разом із його братами і сестрою. З того часу минуло вже понад 1500 років, за які Києву довелося пережити і часи бурхливого розквіту, коли місто було об’єднувальним центром християнства у Східній Європі, і повного розорення від монголо-татарської, литовсько-польської, нацистської навали, і знову відродження. Киянам впродовж всієї історії доводилося захищатися. Можливо, саме тому на гербі міста зображений святий архангел Михаїл, небесний воїн з вогняним мечем, який споконвіку вважався покровителем Києва.
Запрошуємо Вас на власні очі побачити гідний подиву образ стародавньої і, водночас, молодої столиці – адміністративного, культурного, фінансового ядра України, який налічує понад 2,6 мільйонів мешканців. Сьогодні Київ повертає собі славу однієї з найкрасивіших столиць Східної Європи. Він зачарує Вас вже після першої прогулянки каштановими вулицями старої частини міста. Немов у машині часу Ви раптом на мить станете часткою історії. Тисячолітні православні собори з золотими куполами, різностильні фасади старовинних будинків несуть у собі відбитки давньої величі Київської Русі – могутньої держави середньовічної Європи. Пам’ятники роботи древніх зодчих, відреставровані та наново відбудовані, віддзеркалюються в сучасних висотних архітектурних ансамблях. Тут усе свідчить про те, що місто переживає небувале піднесення. Пожвавилася ділова та інвестиційна активність, вирує культурно-мистецьке життя.

Запрошуємо до Києва!