Крим. Сонячний, гостинний, безтурботний

Якщо Ви налаштовані відпочити на морському узбережжі – приїздіть до Криму. Це півострів на півдні України. Він омивається водами двох морів Чорного і Азовського. Крим відомий європейцям ще з античних часів. Напевно, Ви знаєте древньогрецькі міфи про Золоте руно та Іфігенію. Вони пов’язані саме з берегами Тавриди, так у Древні часи називали Крим.

Ці історії протягом тисячоліть надихали митців. Серед них Еврипід і Овідій, Гете і Пушкін, Глюк та багато інших.

Щоб комфортно відпочити біля моря, варто приїхати на Південний берег Криму. Це смуга між Кримськими горами і Чорним морем з особливим мікрокліматом. Ще наприкінці XIX століття тут почали будувати свої літні резиденції російські царі і вельможі. Відтоді Крим отримав славу курортного краю.

Є серед численних прихильників відпочинку в Криму й ті, хто вважає, що головне тут зовсім не море. Для любителів гострих відчуттів – це гори і печери. Шанувальники відпочинку на природі знайдуть тут старовинні парки і заповідні ліси. Знавці історії стверджують, що Крим – це літопис історії людства. Отже, Крим – у кожного свій. Але який би відпочинок Ви не обрали, ми впевнені, що Ваш Крим – це нові відкриття і приємні спогади.

Запрошуємо Вас до знайомства з берегами Тавриди!