Місія Cтудент – Хто Хоче Вчитися В Україні?

Сьогодні на території київського телецентру стартували зйомки нового телевізійного освітнього проекту для ринків Азербайджану та Казахстану - «Місія Cтудент - Хто хоче вчитися в Україні?» ("Məqsəd Tələbə - Kim Ukraynada təhsil almaq istəyir?" (аз.), «Міс Студент - Украінада оқиғиңиз келе ме? »(каз.).

У жовтні 2012 в школах обох країн були проведені кастинги, де група проекту шукала яскравих і неординарних героїв телешоу. Невід'ємною рисою героїв повинні були бути знання і гострий розум. Вік учасників кастингу 16-18 років.

Інтелектуальне шоу «Місія студент» покликане надати можливість отримати вищу освіту в українських вузах дітям з інших держав. Кмітливі учні старших класів Азербайджану та Казахстану змагатимуться в Києві за право стати найрозумнішою старшокласником своєї країни.

У кожному з п'яти епізодів телевізійного шоу вісім гравців відповідають на питання вікторини, змагаючись за вихід у фінал. У фіналі 10 найрозумніших будуть боротися за головний приз - грант на навчання в одному з найпрестижніших вищих навчальних закладів України. Тож бажаємо юним інтелектуалам запеклої боротьби і красивої перемоги!

З 6 по 8 листопада пройдуть зйомки телешоу для Азербайджану, а з 10 по 12 листопада - для Казахстану.

Варто відзначити, що освіта в Україні з кожним днем ​​стає все популярнішою, і все більша кількість випускників шкіл з-за кордону виявляє бажання вчиться в Україні.

Старт телешоу «Місія студент» має всі шанси подвоїти, а то і потроїти кількість бажаючих приїхати в Україну для отримання гідної освіти.

На зйомки фіналу телешоу для Азербайджану до Києва приїхав співак і актор Ельдар Гасимов, якого в Україні добре знають завдяки його перемозі на самому престіжномпесенном конкурсі Європи «Євробачення 2011» у Дюссельдорфі в дуеті Ell/Nikki.

Після конкурсу, восени 2011, Ельдар отримав головну чоловічу роль у фільмі Юлія Гусмана «Не бійся, я з тобою» (Частина 2). Прем'єра фільму очікується в листопаді 2012 року. Його акторські здібності були високо оцінені не тільки в Азербайджані. Так, попріглашенію Виконавчого Директора Європейської Мовної Спілки - Джона ОлиСанд, а також німецької компанії Brainpool, організаторів Eurovision Song Contest 2012 в Баку, Ельдар став одним з провідних конкурсу «Євробачення 2012» в Баку.