На навчання – в Україну!
Навчатися за кордоном завжди було престижно і почесно. Адже спеціаліст із дипломом іноземного вузу привносить у свою професійну діяльність знання, практику та перспективні наукові розробки з інших країн. Ми пропонуємо Вам ознайомитися з можливостями здобуття вищої освіти в Україні.
Навчатися за кордоном завжди було престижно і почесно. Адже спеціаліст із дипломом іноземного вузу привносить у свою професійну діяльність знання, практику та перспективні наукові розробки з інших країн. У сучасному ж динамічному та відкритому світі, коли компанії не обмежуються тільки внутрішніми ринками, знання про культурні, соціальні й економічні особливості інших країн завжди необхідні. Ми пропонуємо Вам ознайомитися з можливостями здобуття вищої освіти в Україні. Тут ви зможете отримати професію інженера або медика, соціолога або економіста, лінгвіста чи музиканта. Україну як місце для навчання обирають абітурієнти з понад 130 країн світу. Їй належить десяте місце в світі за кількістю студентів, які приїхали сюди навчатися з-за кордону. Це високий показник для країни, що посідає 45-те місце у світі за територією і 27-ме за кількістю населення. Але дивуватися не варто, адже українська освітня галузь – потужна та розгалужена система, що має свої давні традиції. Ще в середні віки перші вищі навчальні заклади Києва та Львова приймали на навчання студентів, які приїжджали з інших країн.
Сьогодні в українських вузах здобувають освіту майже 45 тисяч іноземних студентів. Університети, інститути й академії пропонують програми підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів більш ніж з 400 спеціальностей. Серед них є і та, про яку Ви мрієте.
Десять „за” отримати освіту в Україні.
Отже, Ви шукаєте можливості отримати освіту для себе чи своїх родичів за кордоном. Тоді рекомендуємо Вам уважно придивитися до України.
1. Прості умови в`їзду до країни. Наприклад, для громадян країн, що входили до складу СРСР, як правило, – це безвізовий режим. Окрім цього, в`їхати до України без візи можна із більшості європейських країн, а також США, Канади, Ізраїлю, Японії, Монголії та деяких інших. Вам не потрібно буде витрачати час, зусилля та кошти для отримання візи. Для громадян інших країн дізнатися про отримання візи можна у посольстві України. Візову підтримку Вам нададуть і спеціалісти вузу, що Вас зацікавив.
2. В Україні толерантно ставляться до іноземців. У країні немає міжрасових, міжетнічних та міжрелігійних конфліктів. Самі ж українці славляться своєю гостинністю, в чому Ви зможете переконатися на власному досвіді.
3. Витрати на проживання в Україні значно нижчі, ніж в інших європейських країнах, у Північній Америці або Москві. Навіть столицю України Ви не знайдете в перших десятках різноманітних рейтингів найдорожчих міст світу. Якщо ж вибрати університет, що розташований в одному з обласних центрів – Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Луганську, Львові або Одесі, то витрати на проживання будуть ще нижчі, ніж у столиці.
4. Вартість навчання в Україні також значно нижча, ніж у Європі або Північній Америці.
5. Провідніуніверситети країни мають понад вікову історію та добру репутацію.Авторитет і досягнення українських наукових шкіл у різних галузях знань визнані у всьому світі.
6. В українських університетах Ви зможете отримати кваліфікацію за загальноприйнятою у більшості країн схемою: бакалавр, магістр. Система освітньо-кваліфікаційних рівнів в Україні має свої особливості: поряд з прийнятими у Європі, збереглась кваліфікація „спеціаліст”. Саме тому деякі навчальні заклади можуть запропонувати Вам курс з отриманням цієї кваліфікації. Період навчання на ньому буде на рік довшим, ніж при отриманні „бакалавра”, але коротшим, ніж навчання на „магістра”. Можливо, такий курс більше відповідатиме вимогам Вашої країни. Вибір курсу залишається за Вами і залежить від Ваших планів на майбутнє.
7. З українським дипломом Ви зможете почати професійну діяльність або продовжити навчання в будь-якій країні світу. Україна разом з іншими державами працює над спрощенням процедури визнання документів про освіту. Країна є членом Гаазької конвенції про спрощену процедуру легалізації документів, а також Лісабонської конвенції про визнання кваліфікацій вищої освіти у Європейському регіоні.
8. Більшість вищих навчальних закладів, що набирають іноземних студентів, мають свої підготовчі відділення. Якщо Ви маєте бажання пройти курс російською або українською мовою, а знання їх у вас поки що недостатні, Ви зможете за рік підготуватись до навчання на нерідній для Вас мові.
9. Українські університети пропонують своїм студентам проживання в гуртожитках – це недороге житло тільки для студентів. Але якщо Ви захочете влаштуватися комфортніше, можна орендувати квартиру.
10. І, нарешті, Україна – дуже красива країна. Тут є на що подивитися, чого навчитися і де розважитися. А це означає, що Ви не тільки отримаєте якісну освіту, але й проведете яскраве студентське життя,враження від якого залишаться з Вами назавжди!
Не приховуватимемо, що є і свої мінуси:
1. В Україні Вам доведеться пристосовуватися до місцевої кухні. Традиційними стравами тут є борщ – буряковий суп, вареники, крученики та інші незвичні, але смачні страви. Втім, Ви зможете знайти і традиційну для Вас кухню. Адже у кожному місті є китайські, японські, італійські та багато інших ресторанів.
2. Взимку, це з грудня по лютий включно, в Україні холодно і сніг. Зима тут менш сувора ніж, наприклад, у Москві. Але необхідно бути готовим до мінусової температури і снігу.
3. І, найголовніше, після закінчення навчання Вам не захочеться звідси їхати. Адже за цей час у Вас з`явиться багато близьких друзів і добрих знайомих.