Телешоу "Місія Студент. Хто хоче вчитися в Україні?" - крок до розвитку співробітництва між Азербайджаном і Україною в освітній галузі
В рамках освітнього проекту "Education in Ukraine" 13 листопада відбулася прес-конференція в Баку, присвячена запуску молодіжного телешоу «Місія Студент. Хто хоче вчитися в Україні?», в якому беруть участь учні 10-11 класів різних азербайджанських шкіл.
Формат молодіжного шоу для знайомства з освітньою системою України був обраний не випадково. Сучасний світ динамічно розвивається, і звичні методи донесення інформації втрачають свою актуальність. Для того щоб донести людям серйозні речі іноді варто змінити кут подачі, щоб зацікавити людину і допомогти їй задуматися про щось важливе.
Мета шоу - привернути увагу молоді до теми вищої освіти, показати, наскільки важливо навчатися і розвиватися для того, щоб реалізувати свій потенціал. Завдяки незвичайному формату шоу жителі Азербайджану дізнаються про можливості навчання в Україні, познайомиться з культурою країни, а також побачать, що будь-яка людина може стати учасником шоу і отримати право на навчання у вищому навчальному закладі України.
Під час прес-конференції творці шоу відкрили завісу ідеї проекту та поділилися своїми враженнями від процесу спільної роботи, розповіли про важливість такого шоу для зміни ставлення глядачів до можливостей навчання за кордоном, підвищення статусу вищої освіти.
Представники державних органів обох країн розповіли про важливість даного проекту для розвитку співробітництва між країнами в освітній галузі, можливості вищої освіти в Україні, практику роботи з іноземними студентами та перспективи, які відкриваються перед молоддю Азербайджану.
17 листопада на телеканалі «ATV» розпочнеться трансляція нашого шоу «Місія студент», яке має стати новою віхою співпраці між Азербайджаном і Україною. Телевізійний проект є частиною державної програми України «Education in Ukraine», завдання якої полягає в популяризації української освіти за кордоном. Можна сміливо заявляти, що реалізація такого проекту є ще одним кроком до комплексного підходу розвитку вже існуючих угод в освітній сфері між двома країнами.