Україна і Франція підготували угоду про визнання дипломів

У липні 2012 року відбулася зустріч першого заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгена Сулими з аташе з університетського та наукового співробітництва Посольства Франції в Україні Гійомом Коліном.

Під час зустрічі були обговорені моменти, що стосуються співпраці України і Франції в галузі освіти. Зокрема, сторони обговорили роботу над текстом угоди між Україною та Французькою Республікою про визнання українських дипломів про вищу освіту.

Також сторонами були визначені найважливіші основи для міжурядової угоди про співробітництво в галузі освіти.

Як зазначив Євген Сулима: «в тексті записано не просто «в галузі освіти», а виділені середню і вищу освіту. Тому ми будемо готувати такий проект угоди, в якому розкриємо питання співпраці у середній школі і у вищій».

У свою чергу, Гійом Колен підкреслив той факт, що активізації співробітництва між ВНЗ обох країн у галузі освіти відбувається з двосторонньою зацікавленістю. «Не тільки українські студенти їдуть навчатися у Францію за програмами академічних обмінів, а й перші французькі студенти цього року навчатимуться в українських ВНЗ за магістерською програмою», - повідомив Колен.

Ця подія має величезну вагу для розвитку освіти України в цілому.

З давніх часів навчання в Україні вважалося ефективним і якісним. Студенти, що одержали тут освіту, жодного разу не давали приводу в собі засумніватися, дивуючи громадськість, і тішачи педагогів новими відкриттями.

Спрощення процедури визнання українських дипломів не тільки дасть можливість ще раз довести рівень знань, але також відкриє двері для багатьох іноземних громадян, хто прагне постійно вчитися і розвиватися.