Україна презентувала систему вищої освіти на міжнародній виставці "A2 Fall Kazakhstan Fair" у Казахстані

Презентація проекту "Education in Ukraine", успішно пройшла в рамках міжнародної освітньої виставки "A2 Fall Kazakhstan Fair", в Астані та Алмати, в кінці вересня. Однією з особливостей даного проекту є унікальна можливість отримати безкоштовну вищу освіту в провідних ВНЗ України.

У рамках заходу було представлено стенд з інформаційними матеріалами про систему вищої освіти України, українських університети і можливості, які вони відкривають для іноземних студентів. Дана презентація є частиною проекту "Education in Ukraine", який реалізується на замовлення ДП «Інформаційно-іміджевий центр» Міністерства освіти і науки України. Про зростання привабливості українських ВНЗ свідчить кількість іноземних студентів в Україні, загальне число яких за останні три роки зросло з 40 до 62 тисяч, особливо за 2012 рік.

Найбільший інтерес на українському національному стенді спостерігався до таких сфер науки, як медицина, технічні спеціальності та інформаційні технології. Відвідувачам виставки була надана можливість поспілкуватися з представниками Українського державного центру міжнародної освіти, а також українських університетів і запитати про все, що їх цікавить стосовно вищої освіти в Україні. Наприклад, презентацію своїх популярних напрямків провели Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара та Сумський державний університет.

Участь у проекті "Education in Ukraine" дає можливість майбутнім студентам з Казахстану отримати якісну і доступну вищу освіту європейського стандарту. Це відповідає концепції Болонського процесу, в рамках якого Казахстан вже кілька років поспіль орієнтує свою діяльність на базові основи європейської вищої освіти.

Як зазначив Консул України в Республіці Казахстан Сергій Олександрович Бобошко, цього року виставка пройшла на високому рівні, кількість відвідувачів значно зросло, а інтерес до української освіти підвищився. Також своїми враженнями про виставку поділився віце-консул Роман Іванович Коружинець: «Потрібно обов'язково продовжувати заявляти про себе. Заявляти не тільки про рівень освіти, а й про цікаве життя в Україні. Батьки розглядають якість освіти і вартість, а студенти дивляться на комфорт. Тому важливо, щоб вони розуміли, що в Україні жити зручно і красиво». На думку радника посольства Петра Васильовича Токаря, такого роду участь України в освітніх виставках має важливе значення для майбутньої співпраці між країнами.

Презентація "Education in Ukraine" надала можливість казахстанським школярам отримати максимально необхідну інформацію про систему освіти України та перспективи, що відкривають українські ВНЗ .

Проект реалізується компанією Euromedia на замовлення ДП «Інформаційно-іміджевий центр» Міністерства освіти і науки України за сприяння Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан та за підтримки РГТ «Єдина дитячо-юнацька організація «Жас Улан».

Контакти для преси:

Дар'я Завадська
Тел. (+380 ) 98-877-72-22
e-mail: press@euromediacompany.com