Як швидко підготуватися до іспиту?

Іспити доводиться здавати хоч і не часто, але регулярно, і це завжди трудомісткий і досить хвилюючий процес. Як же правильно організувати свій навчальний час - питання, на яке знають відповідь лише одиниці. Давайте спробуємо на нього відповісти.

• Що вчити?
• Як вчити?
• А чи треба вчити взагалі?

Що вчити?

Перш ніж починати щось вчити, варто визначитися з джерелами, які Ви будете використовувати. Зазвичай інформації або дуже багато і вивчити все просто нереально, або її занадто мало.

У першому випадку необхідно з безлічі підручників вибрати один або два і після прочитання зробити висновок, що саме Ви зрозуміли з вищевикладеного. Якщо є можливість використовувати відео-аудіо матеріали, скористайтеся ними, оскільки вони краще запам'ятовуються і займають менше часу на вивчення.

Як вчити?

Це теж досить серйозне питання. Чи збираєтеся Ви «з головою піти в навчання», будете сидіти в бібліотеці або берете конспект «почитати в транспорті » - ефективність і якість вчиненого відрізнятиметься кардинально. Для того, щоб запам'ятати інформацію, потрібна спокійна обстановка і «відкрита» свідомість. Залишилося визначитися, які умови для Вас найбільш комфортні і прийнятні. Після цього можна приступати до підготовки до іспиту.

А чи треба вчити взагалі?

Деяким таке питання може здатися дурним. Але все залежить від того, що Ви називаєте словом «вчити». Для багатьох слово «вчити» є синонімом слову «зубрити» , нехай навіть вони про це не замислюються. Під час підготовки матеріал треба не «зубрити» машинально, а згадувати і розуміти. І це важливо!

Отже, запасшись цими нескладними основами знань і розуміння суті речей, Ви зможете легко «посадити себе» за навчання і успішно скласти іспит.