Загальна інформація

Україна на мапі Європи
Прапор України

Тризубець. Офіційний герб України – золотий тризубець на блакитному фоні.

Український прапор складається з двох рівних горизонтальних смуг небесно-блакитного і жовто-золотого кольорів. Ці кольори символізують стиглу пшеницю, вирощену під блакитним небом.

Державна мова. Українська мова –  державна мова України. Більшість жителів Києва знають також російську мову. Персонал більшості готелів володіє англійською мовою, тоді як персонал готелів вищого рівня володіє декількома європейськими мовами.

Національна валюта – гривня (UAH) – була введена у вересні 1996 року. В обігу є банкноти гідністю 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100, 200 і 500 гривень.

Копійка. 1 гривна  = 100 копійкам. Існують монети в 1, 2, 5, 10, 25 і 50 копійок і монета в 1 гривну.

Загальна площа: 603,700 кв. км. Україна – друга за величиною країна в Європі після європейської частини Росії. Адміністративно вона розділена на 24 області та Автономну Республіку Крим. Країна має доступ до Чорного і Азовського морів, на її території знаходяться два гірські ланцюги: Карпати на заході і Кримські гори на півдні.

Київ, столиця України

Київ було засновано трьома братами Києм, Щеком і Хоривом та сестрою Либідь більше ніж 1500 років тому в 482 р. н.е. Київ – одне з найбільших міст Європи з населенням близько 2.6 мільйонів жителів. Місто розташоване на берегах ріки Дніпро, що впадає в Чорне море.

Герб Києва -- це зображення архангела Михаїла, який вважається покровителем міста.