Довідкова інформація

Грузія, Тбілісі, з 4 по 10 листопада в рамках проекту "Education in Ukraine" пройшли презентації української вищої освіти.

 

Абітурієнту досить нелегко зорієнтуватися в різноманітті навчальних закладів, формах навчання, пропонованих програмах та спеціальностях. Проблема вибору залишається актуальною для багатьох.

 

Цікаве питання, як зробити підготовку до іспитів максимально ефективною і здати довгоочікувану сесію на всі п'ятірки.

 

Пропонуємо Вашій увазі 10 корисних кроків, які допоможуть Вам при виборі професії та вступі в один з вищих навчальних закладів України.

 

Презентація проекту "Education in Ukraine", успішно пройшла в рамках міжнародної освітньої виставки "A2 Fall Kazakhstan Fair", в Астані та Алмати, в кінці вересня. Однією з особливостей даного проекту є унікальна можливість отримати безкоштовну вищу освіту в провідних ВНЗ України.

 

З якою метою отримують другу вищу освіту? За якими спеціальностями? Чи існують вікові обмеження? Скільки часу може знадобитися на навчання? Яка форма навчання? Чи важлива перша спеціальність? Чи можна вчитися за індивідуальною програмою?

 

В рамках освітнього проекту "Education in Ukraine" 13 листопада відбулася прес-конференція в Баку, присвячена запуску молодіжного телешоу «Місія Студент. Хто хоче вчитися в Україні?», в якому беруть участь учні 10-11 класів різних азербайджанських шкіл.

 

Баку, 13 листопада 2012 р.: відбулася прес-конференція, присвячена перспективам співпраці Азербайджану та України у сфері освіти. Учасники розповіли про можливості та переваги вищої освіти в Україні студентів та презентували вищі навчальні заклади України.

 

Для навчання в Україні потрібні наступні документи ...