Про Україну

Спорт в Україні шанувався ще в давнину. За часів Київської Русі по світу ходила слава про непереможних богатирів, які вважають своїм обов'язком захищати людей і вітчизну. Через багато століть таку ж славу отримали запорізькі козаки - хоробрі захисники незалежної держави.

 

Розвиток банківської системи України відбувається плавно, але впевнено вже багато років. Відкриваються нові комерційно банки, а активи вже існуючих - поповнюються іноземним капіталом.

 

Історія української медицини почалася ще в XI столітті н.е. Вже тоді при монастирях, храмах і церковних парафіях створювалися притулки, надають всю необхідну допомогу тим, хто її потребував. Три століття опісля в Україні з'явилися і перші лікарні.

 

Грошовою одиницею України є гривня. Одна гривня - це еквівалент ста металевих копійок. Дізнайтеся більше про грошовій одиниці України.

 

Футбол в Україні - один із пріоритетних напрямків розвитку українського спорту, якому приділяється величезна увага. Доказом тому є численні заслуги і трофеї, завойовані українськими командами.

 

Як і багатьом іншим видам спорту, належна увага в Україні приділяється баскетболу.

 

Як і багато інших видів спорту, хокей в Україні розвинений на гідному рівні. Зберігши свої спортивні традиції ще з часів Радянського Союзу, чиї команди і збірна вважалися найсильнішими у світі, український хокей продовжує розвиватися і відкривати нові таланти.

 

Україна - це країна фольклору і легенд. Центральне місце в українських легендах займають верба і калина, що символізують могутність і поетичність держави, його національний дух і традиції.

 

Що таке приказка? Це спроба людини описати те, що відбувається в лаконічній формі. Крім загального бачення людиною реальності, приказки відображають сутність культури суспільства, його побут, уподобання та вірування.

 

Українці - народ емоційний і вразливий. Душа кожної людини в цій країні сповнена поезії і творчості.